Sme rodina z Dolného Kubína s dvomi malými deťmi. Svoj voľný čas trávime v rámci možností aktívnejšie ako vysedávaním pred televízorom. Pokiaľ sa dá, sme radšej vonku na čerstvom vzduchu.

Deťom sa snažíme ukázať všetky krásy nášho malebného Slovenska. Využijeme každú príležitosť ísť s nimi na nejaký výlet. Keďže sme už toho dosť pochodili, často rozmýšľame, kde sa pri najbližšej príležitosti opäť vyberieme, možnosti sa začínajú zužovať 🙂

Tento problém isto riešia aj iní rodičia. Preto sme si povedali, že im to trošku uľahčíme a všetky naše výlety budeme zapisovať, aby sme dali inšpiráciu na výlet aj ostatným.

A tak vznikla táto stránka. Všetky výlety, ktoré sa tu nachádzajú, sme reálne absolvovali, či už s kočíkom, alebo našim nenahraditeľným ergonosičom “Rišom”, ako ho familiárne voláme. Zatiaľ tu je tých výletov len zopár, postupne sa ich ale budeme snažiť dopĺňať.

Budeme radi, ak vám stránka pomôže pri plánovaní vašich výletov. Taktiež uvítame, keď nám dáte tipy na nejaké ďalšie výlety. Keď ich absolvujeme, radi sa s vami o ne podelíme.