Je množstvo vecí, ktoré nám začnú nakupovať rodinní príslušníci či známi, keď sa dozvedia, že čakáme prírastok. Cumlíky, prvé topánočky, oblečenie, posteľné textílie. Ich príjemné materiály a nádherný dizajn ihneď zlákajú slabšie povahy, čo hrá budúcim rodičom celkom do kariet. Vďaka tomu, že ušetria na týchto maličkostiach, si môžu dopriať kvalitný kočík alebo autosedačku.

Kočík aj autosedačku si má každý rodič vybrať sám

Prečo je dôležité vyberať osobne

Pri výbere detskej jedálenskej súpravy či fľašky sa nedá pokaziť tak veľa ako pri kúpe nesprávneho kočíka. Ak aj dieťatku náhodou nesadnú, jednoducho ich posuniete ďalej. Čo ale v prípade nevhodného kočíka alebo autosedačky? Za plnú sumu ich už nikomu nepredáte, aj keď ste ich používali iba pár dní.

Preto si svoje nákupné rozhodnutie dobre premyslite, a ak máte tú možnosť, detské kočíky si príďte osobne vyskúšať do svojej obľúbenej predajne. Takto najlepšie zistíte, či je kočík ľahký alebo ťažší, ako sa s ním manipuluje, povedzme aj jednou rukou a tiež ako sa skladá a rozkladá.

I farebné a materiálové prevedenie je najlepšie vidieť na vlastné oči. Môže sa stať, že kočík s luxusnou kvetinou potlačou, ktorý vás tak ohúril v e-shope, bude naživo vyzerať lacno. Predávajúci vás dokáže oboznámiť s každou značkou kočíka, popíše jej špecifiká, hlavné plusy, ale povie vám aj o možnostiach kúpy doplnkového sortimentu, ako sú slnečníky na kočíky, pláštenky, sieťky proti hmyzu alebo fusaky.

Lov na najlepší kočík a autosedačku

Značka Cybex v ponuke detských kočíkov a detských autosedačiek zastáva čestné miesto. Možno ste už o nej počuli a možno o inej práve preto ani neuvažujete. Moderné riešenia spojené s atraktívnym dizajnom a bezpečnosť nadovšetko, to všetko sú priority značky Cybex.

Ak vás pri výbere detskej autosedačky zaujíma v prvom rade hodnotenie produktov v nezávislých crash testoch, určite si na prvých priečkach úspešnosti všimnete práve autosedačky Cybex, ktoré robia pre komfortnú a bezpečnú jazdu vašich maličkých maximum.

Vďaka modernému dizajnu autosedačiek a jednoduchej manipulácii si s cestovaním s malými deťmi poradia aj neskúsení rodičia. A tu sa ukazuje, aké dôležité je vyberať kočík alebo autosedačku osobne. Pokiaľ hľadáte jednoduchý systém zapínania, v predajni si ho môžete sami vyskúšať na hociktorej detskej autosedačke.

Neprehliadnite kočíky Cybex s ikonickým dizajnom, ktorý láka všetkých štýlových rodičov. Kočík bude prezentovať vašu osobnosť dva, tri roky života dieťaťa, preto ho vyberajte s citom a podľa vlastných nárokov na dizajn, komfort a bezpečnosť dieťatka.

Kočíky Cybex z vás spravia hviezdu, kdekoľvek sa dieťatkom zjavíte. Pohodlná manipulácia a kvalitné prevedenie je v prípade kočíkov značky Cybex samozrejmosťou a je to jedna z mála značiek, ktoré si vopred nemusíte prezrieť ani odskúšať. Skrátka si za okamih padnete do oka (i do ruky).

 

 

Zdroj: https://unsplash.com/

Pridaj komentár