Čo očakávať od dobrého kočíka? Mamičky sa zhodnú v jednom – kvalitný kočík musí byť ľahko ovládateľný. A my pridávame, že aj odolný. Počas troch rokov používania si s vami zažije mnoho. Výťahy, kufor auta, solené chodníky, preplnené obchody, kopance od dieťatka, ale i ozdobenie kúskami jedla… To k dieťaťu patrí a váš kočík musí byť na to všetko pripravený.

Kočíky, ktoré nevymeníte

Od narodenia v športovom kočíku?

Máte letné bábätko? Mnohé športové kočíky garantujú pohodlné a bezpečné ležanie už aj novorodencom. Vďačíme za to polohovateľnej opierke chrbta a bezpečnostným pásom kočíka. Extra bonus je, ak sa dá strieška kočíka čo najviac sklopiť, aby bolo dieťatko chránené nielen pred silným svetlom, ale aj vetrom či lúčmi slnka.

Moderné materiály použité na výrobu striešok už majú zabudovaný ochranný UV filter, a tak sa nemusíte báť, že sa počas dlhšieho pobytu vonku vaše dieťatko spáli na slnku. Pri výbere športového kočíka sa zamerajte aj na upravovať rukoväte – hoci je mamička nižšej postavy, otecko si chce tiež povoziť svojho drobca, preto by si mal vedieť nastaviť výšku rukovätí podľa vlastných preferencií.

A keďže kočík s vami pôjde nielen na detské ihrisko, ale aj na nákupy či rodinné výlety, mal by mať k dispozícii dostatočne priestranný úložný priestor, pláštenku do dažďa i sieťku proti hmyzu. Zvládne kočík zasnežené cesty či prechádzku po piesočnatej pláži? Ak ho zdobí logo Cybex, tak určite áno.

Obľúbené kočíky značky Cybex

Obľúbené kočíky značky Cybex

Okrem dizajnu kočíka, ktorý je zaiste pre každú mamičku veľmi podstatný, neprehliadnite ani konštrukciu kočíka – čím ľahšia a odolnejšia, tým lepšia. Kočík musí byť ľahko skladný, ovládateľný i jednou rukou, mamička by sa nikdy nemala potrápiť pri manipulácii s opierkou, madlom alebo bezpečnostnými pásmi.

Pozrime sa na športové kočíky Cybex. Značka dosiahla zvučné meno najmä pre vynikajúcu bezpečnosť autosedačiek, no keď si prehliadneme ponuku športových kočíkov, zistíme, že sa môžu pýšiť výnimočným dizajnom. Charakterizujú ho čisté línie a kvalitné materiály, ktoré “vozidlu” dodávajú elegantný štýl.

Komfortnú jazdu zabezpečuje aj typ kolies. Najlacnejším variantom sú plastové kolieska, avšak všetci dobre vieme, že majú tendenciu sa rýchlo opotrebovať, ťažšie znášajú niektoré druhy terénu a sú aj hlučné. Gumené kolesá, zvlášť tie, ktoré netreba dofukovať ani sa pri nich báť defektu, dodávajú každému športovému kočíku extra body. Kočíky Cybex Priam majú odľahčené všetky kolesá, čím zabezpečujú hladkú a pokojnú jazdu ako pre rodičov, tak i pre dieťatko. Zobudiť sa na natriasanie po hrboľatých chodníkoch nie je nič príjemné. Cybex kočíky ani zima neprekvapí. Mať miesto predných kolies lyže sa počíta! Režim dvoch kolies sa zasa vyrovná s prašným pieskovým povrchom.

Kočíky značky Cybex sú maximálne flexibilné, kompaktné a funkčné a nájdete medzi nimi množstvo zaujímavých dizajnov, často i limitované edície. Sú zostavené tak, aby dieťatko mohlo sedieť v úrovni stola, čo využijete napríklad pri návšteve reštaurácií. Prispôsobte si dizajn kočíka na mieru. Skombinujte k podvozku vhodný poťah a získajte kočík, aký nemá nik v okolí. Značka Cybex pošteklí ego každého náročného rodiča.

Pridaj komentár